درباره شرکت پایدار تهویه پرشین

شرکت پایدار تهویه پرشین نماینده انحصاری محصولاتBitewise  تایلند با برند انحصاری و تجاری sky cool می باشد . این کارخانه محصولات خود را با برند Tasaki در آسیای شرقی و در ایران با نام تجاری sky cool و تنها از طریق پایدار تهویه پرشین ارائه می دهد.

دستگاه های تهویه مطبوع sky cool به سفارش و طراحی پایدار تهویه پرشین و کاملا مطابق با شرایط آب و هوایی ایران و مطابق استاندارد های جهانی تولید و به هموطنان عرضه می گردد.

پایدار تهویه پرشین در سال 1388 و با استفاده از متخصصین با تجربه صنعت تهویه مطبوع و با هدف ارائه محصولات و دستگاههای سرمایشی و گرمایشی با کیفیت ، منطبق با دانش روز ، قیمت مناسب و فراتر از معیار استاندارد تاسیس گردیده است و مایه بسی مسرت است که توانسته است در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجربیات خود در انجام پروژه های کوچک و بزرگ متعدد و عرضه دستگاه هایی با کیفیت بالا و ارائه خدمات مناسب به هموطنان ، ضمن توسعه فعالیتهای خود ، با جلب اعتماد مشتریان و بخصوص سازندگان و انبوه سازان ، خود را به عنوان یکی از مدعیان این عرصه معرفی نماید.

ارائه مشاوره های فنی و طراحی سیستمهای تهویه مطبوع ، فروش دستگاههای تهویه مطبوع با برند تجاری sky cool ، نصب و راه اندازی سیستمهای تهویه مطبوع ، گارانتی سیستمها و تامین قطعات و ارائه خدمات پس از فروش ، از جمله خدمات قابل ارائه توسط شرکت پایدار تهویه پرشین است.